پرواز تبریز آنکارا

آنکارا یکی از جذاب ترین شهر های کشور ترکیه است که پس از شهر استانبول پربازدید ترین شهر در ترکیه به شمار می رود. شهر آنکارا پایتخت ترکیه بوده و به همین دلیل یکی از شهر های گردشگری و تاریخی ترکیه است. این شهر دارای نهاد های دولتی،  شرکت های تجاری و سفارت خانه های خارجی، بزرگترین راه ارتباطی با سایر کشور ها است. خرید بلیط اینترنتی تبریز به آنکارا می تواند از ساده ترین راه ها برای رسیدن به این شهر زیبا باشد.

شهر آنکارا را می توان به عنوان راه تجاری برای کسب و کار نامید. هر ساله افراد زیادی برای کار و تجارت به کشور ترکیه و مخصوصا شهر آنکارا می روند. البته قابل ذکر است که شهر آنکارا به عنوان یکی از ترویستی ترین شهر ها در دنیا معرفی می شود و افراد زیادی هم برای گردش و تفریح از سراسر دنیا به این شهر سفر می کنند.

شهر آنکارا به علت داشتن مکان های تفریحی و قابلیت کار و تجارت بسیار محبوب است. برای سفر به شهر آنکارا لازم است تا با اطلاعات کافی بلیط هوایی آنکارا را رزرو کنید. برای خرید بهترین بلیط سفر به آنکارا، بلیط تبریز آنکارا پیشنهاد می شود. پرواز تبریز آنکارا برای شما مزایای زیادی دارد. تناسب قیمت بلیط تبریز آنکارا با بودجه شما نمونه ای از مزایای خرید بلیط آنکارا از تبریز است. با خرید بلیط ارزان تبریز به آنکارا علاوه بر قیمت مناسب، شما از خدمات فوق العاده آن برخوردار می شوید. خلبان گشت رستاک قرن با بررسی تمام منابع، بهترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. در ادامه به اطلاعات بیشتر درباره سفر به آنکارا می پردازیم.

فاصله هوایی تبریز تا آنکارا و بلعکس

اگر قصد سفر به شهر آنکارا را دارید فاصله هوایی تبریز تا آنکارا و بالعکس، اطلاعاتی است که قبل از سفر لازم است تا از آن آگاه باشید. میزان فاصله ای که باید از تبریز طی شود تا به شهر آنکارا برسید، بسته به عواملی مانند آب و هوا یا مسیر های هوایی متغیر است. برای مثال بارش برف شدید یا باد های سخت است که می تواند از دلایل کنسل شدن پرواز باشد. اما شما نگران نباشید، خلبان گشت رستاک قرن همه شرایط از جمله آب و هوایی را در نظر دارد و کنترل می کند تا شما با خرید بلیط تبریز آنکارا بهترین سفر را تجربه کنید.

در خرید بلیط اینترنتی تبریز به آنکارا مشخص می شود که مدت زمان پرواز شما در شرایط نرمال و حالتی که هیچ مشکلی پیش نیاید، حدود 1 ساعت و 40 دقیقه طول می کشد. تبریز تا آنکارا 1179 کیلومتر از یکدیگر قرار دارند که این فاصله در حالت میزان و نرمال بررسی شده است. شما برای سفری آرام و کم خطر می توانید با خرید بلیط تبریز آنکارا از سفر خود لذت ببرید. انتخاب سفر آنکارا از تبریز قبل از سفر به صورت دقیق بررسی می شود تا مسافران در پرواز دچار مشکل نشوند.

بهترین فصل های سفر به آنکارا

انتخاب مدت زمان سفر و برنامه ریزی برای آن یکی دیگر از اطلاعاتی است که قبل از سفر باید بدانید. انتخاب بهترین زمان برای سفر به آنکارا نیازمند مشخص کردن هدف شما از سفر است. بسیار مهم است که برای چه به آنکارا سفر می کنید. برای اینکه بتوانید بهترین زمان را با توجه به هدف سفر انتخاب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

از بهترین فصل های سفر به شهر آنکارا از نظر آب و هوایی، می توان فصل بهار و پاییز را نام برد. فصل های بهار و پاییز در شهر آنکارا از نظر آب و هوایی بسیار معتدل است. اگر قصد شما برای سفر به آنکارا گردش و تفریح است، فصل بهار و پاییز بهترین گزینه برای شما است؛ زیرا این فصل آب و هوایی فوق العاده دارد و بارش باران در این فصل ها بسیار اندک است و بارش و هوای سرد مانع شما برای تفریح نمی شود. همچنین فصل های بهار و پاییز گرمای تابستان را ندارند و می توان به راحتی به سفر و گردش بپردازید.

خرید بلیط اینترنتی تبریز به آنکارا برای زمستان

اگر می خواهید در زمان خلوت به شهر آنکارا بروید، فصل زمستان بسیار مناسب است. فصل زمستان به دلیل خلوت بودن شهر آنکارا، برای خرید فوق العاده است. اگر بودجه کمی در اختیار دارید و می خواهید یک سفر بی نظیر داشته باشید، شهر آنکارا در فصل زمستان در انتظار شما است. در فصل زمستان افراد زیادی به شهر ترکیه سفر نمی کنند و به همین دلیل قیمت هتل ها نیز کاهش می یابد.

در خرید بلیط اینترنتی تبریز به آنکارا ، علاوه بر کاهش قیمت هتل ها، فروشگاه های واقع در شهر آنکارا تخفیف های زیادی روی اجناس خود می گذارند. اما مشکلی که سفر به آنکارا در فصل زمستان وجود دارد، هوای سرد و بارانی آن است و ممکن است خیلی از افراد سرما شهر آنکارا را نپسندند. توصیه می شود اگر قصد سفر در فصل زمستان به شهر آنکارا دارید، حتما لباس های گرم را همراه خود داشته باشید.

معیار قیمت بلیط های هوایی تبریز آنکارا

پارامترها و معیار های مختلفی برای تعیین قیمت بلیط تبریز به آنکارا وجود دارد. این پارامترها تا حد زیادی می توانند تعیین کنند که خرید بلیط اینترنتی تبریز به آنکارا برای شما چه هزینه ای در بر خواهد داشت. معمولا با در نظر داشتن این معیارها می توانید بهترین سفر را برای خود در بهترین زمان انجام دهید. از مهمترین این پارامترها می توان به 4 مورد زیر اشاره کرد:

  • دریافت خدمات تورلیدر و راهنمایی ایشان
  • خدمات دریافتی در آنکارا
  • فصل انتخابی شما برای سفر
  • مدت زمان اقامت در آنکارا ترکیه

هرکدام از معیارهای قیمت بلیط تبریز آنکارا مشخص می کند که بلیط برای شما چه هزینه ای خواهد داشت. برای مثال، تصور کنید در فصلی می خواهید سفر کنید که میزان مسافرین به این شهر بسیار است. این خود باعث می شود تا هزینه شما برای سفر بیش از همیشه شود. دیگر معیار ها هم با همین مقیاس برای شما تعیین می شوند.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز – آنکارا

در پرواز تبریز به آنکارا، میزان بار مجاز که قرار است به همراه داشته باشید، تعیین می شود. این خود باعث می شود تا شما بتوانید بدون صرف هزینه بیشتر، بار مشخصی را با خود حمل کنید. برای مثال، در هواپیمایی های مختلف که از ایران حرکت می کنند، میزان بار در کلاس اکونومی 30 کیلوگرم به همراه 5 کیلوگرم درون کابین است. این بار مجاز تعیین می کند که شما و همراهان شما می توانید چقدر بار با خود ببرید یا بیاورید. در جدول زیر، تمام اطلاعات لازم برای شما بطور کامل و خلاصه آورده شده است:

شرکت هواپیمایی

کلاس اکونومی

بیزینس کلاس

فرست کلاس

داخلی (ایران ایر، ماهان و…)

30 کیلوگرم بار + 5 کیلوگرم داخل کابین

40 کیلوگرم بار + 7 کیلوگرم داخل کابین

ترکیش ایر

20 کیلوگرم بار + 8 کیلوگرم داخل کابین

30 کیلوگرم بار + 8 کیلوگرم داخل کابین

قطر ایرویز

30 کیلوگرم بار + 7 کیلوگرم داخل کابین

40 کیلوگرم بار + 15 کیلوگرم داخل کابین

40 کیلوگرم بار + 30 کیلوگرم داخل کابین

پگاسوس

20 کیلوگرم بار + 8 کیلوگرم داخل کابین

20 کیلوگرم بار + 12 کیلوگرم داخل کابین

امارات ایرویز

20 تا 35 کیلوگرم بار + 7 کیلوگرم داخل کابین

40 کیلوگرم بار + 7 کیلوگرم داخل کابین

50 کیلوگرم بار + 7 کیلوگرم داخل کابین

جاذبه های گردشگری شهر آنکارا

شهر آنکارا، پایتخت کشور ترکیه، یکی از توریستی ترین شهر های دنیا محسوب می شود. این شهر بعد از استانبول بزرگترین شهر واقع در ترکیه است. شهر آنکارا با مکان های فوق العاده و زیبای خود شناخته می شود. شما برای سفر به آنکارا از قبل باید شناختی داشته باشید. جاذبه های گردشگری شهر آنکارا بسیار زیاد است و می توان در هر نقطه ای شهر آنکارا زیبایی ها را دید.

بازدید از این مکان ها می تواند تجربه ای متفاوت و به یاد ماندنی برای هر فردی باشد. شما می توانید با خرید بلیط آنکارا از تبریز تمام زیبای های شهر آنکارا را تجربه کنید. اما ما به مهم ترین و فوق العاده ترین بخش های این شهر می پردازیم. در ادامه از نمونه های گردشگری شهر آنکارا می گوییم:

1. موزه های جذاب شهر آنکارا

اغلب موزه ها برای گردشگران جذابیت زیادی ندارد. اما موزه هایی که در شهر آنکارا قرار دارد، می تواند سفر شما را متفاوت کند. با بازدید موزه های شهر آنکارا حسی شگفت انگیز را تجربه می کنید. بازدید موزه های تاریخی علاوه بر حالت تفریحی و جذاب خود، مکانی است که می توان اطلاعات زیادی کسب نمود. برای مثال با بازدید موزه های شهر آنکارا می توانید اطلاعاتی درباره این شهر و کشور ترکیه کسب کنید.

بهترین موزه واقع در شهر آنکارا موزه جنگ استقلال نام دارد. این موزه بع اتاق های مختلفی تقسیم شده است و برای کسانی که علاقه به تاریخ کشور ترکیه دارند، پیشنهاد می شود. اگر شما هنر و تاریخ هنر را می خواهید ببینید، به موزه هنر و مجسمه سازی بروید. این موزه آثار هنری و تاریخی را به نمایش می گذارد. همچنین در این موزه گالری های نقاشی و نمایشگاه ها برگزار می شود. موزه تمدن آناتولی، موزه هوانوردی و موزه صنعتی از موزه های بی نظیر در شهر آنکارا است.

2. مساجد دیدنی

مساجد یکی از جاذبه های گردشگری شهر آنکارا است. مساجدی که در شهر آنکارا ساخته شده اند، با معماری های فوق العاده ای و باشکوه طراحی شده اند. بازدید از مساجد مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای بازدید مساجد آنکارا را می توان مشاهده معماری این بناهای جالب و جذاب نامید. همچنین بازدید مساجد آنکارا به شما کمک می کند تا با فرهنگ و آداب و رسوب مردم شهر آنکارا آشنا شوید. از مهمترین مساجد موجود در شهر آنکارا می توان به مسجد حاجی بایرام، مسجد کجاتپه، مسجد اصلان خانه و مسجد اهی الوان اشاره کرد.

3. دریاچه موگان

این مکان به دلیل زیبایی بی نظیر خود یکی از مکان های دیدنی است. دریاچه موگان بسیار در بین گردشگران طرافدار دارد و به عنوان یک مکان توریستی شناخته می شود. این دریاچه 61.5 کیلومتر مربع مساحت دارد و عمق دریاچه به 5 متر می رسد. پس از خرید بلیط اینترنتی تبریز به آنکارا و سفر به این شهر، می بینید که در کنار دریاچه موگان به دلیل حضور گردشگران زیاد رستوران، مکان های کمپ و ماهی گیری ساخته شده است. این دریاچه از جاذبه های گردشگری بی نظیر است. اگر می خواهید از طبیعت این شهر بهره ببرید، حتما از دریاچه موگان دیدن کنید.

4. آکواریوم آکوا وگا

یکی دیگر از جاذبه های شهر آنکارا، آکواریوم یوم آکوا وگا است. این آکواریوم به تنهایی گردشگران زیادی را سمت خود جذب کرده است. آکواریوم آکوا وگا در ساختمانی واقع شده است که در آن مراکز خرید نیز وجود دارد. در این آکواریوم شما می توانید انواع جانوران مختلف آبزی را مشاهده کنید. جانوران دریایی از جمله ماهی ها، کوسه ها، لاک پشت ها، اسب دریایی و گیاهان دریایی در این آکواریوم وجود دارند.